Galatasaray'da bu sezonun en iyileri arasında yer alan Ömer Bayram, başarısının mükafatını alacak.

Kayseri maçında 2 asist yaparak gol pası sayısını 7'ye çıkaran ve Selçuk İnan'ın 2014-2015 sezonundaki 8 asistlik rekoruna yaklaşan Ömer Bayram'a, yeni sözleşme ve zam geliyor.

SÖZLEŞMESİ 2 YIL DAHA UZATILACAK 

Sarı-kırmızılılar ile 1.5 sene daha sözleşmesi bulunan Ömer Bayram'ın, mukavelesinin önümüzdeki günlerde 2 yıl daha uzatılacağı, ayrıca 400 bin euro olan ücretinin de 1 milyon euroya çıkarılacağı öğrenildi. Ancak mevzuat gereği anlaşma, Türk Lirası olarak yapılacak.

İLK 11'DE YERİ SAĞLAM 

Teknik direktör Fatih Terim'in gözdeleri arasında yer alan Ömer Bayram'ın, Onyekuru'ya rağmen 11'deki yerini sağlamlaştırdığı öğrenildi.

Terim'in, Onyekuru'yu takıma monte etmek için çeşitli formüller üzerinde durduğu, ancak Ömer'i kesinlikle kesmeyeceği öğrenildi.

EURO 2020'DE MİLLİ TAKIM'DA OLACAK

Ömer Bayram, yükselen formu ile milli formayı da garanti altına aldı. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in de Ömer'in formundan dolayı çok memnun olduğu bildirildi.

Fatih Terim sonrası sol açığa evrilen ve verilen şansları iyi kullanan Ömer Bayram, taraftarın da en sevdiği isimler arasına girdi.

Ömer, geride bıraktığımız sezon performansı ile zaman zaman tepki topluyordu. Hatta gönderilmesi bile gündeme gelmişti.

Malatya ve Antalya'ya transferi son anda gerçekleşmeyen Ömer Bayram, bu sezon takımın vazgeçilmeleri arasına girdi.