Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçı için Kırklareli’ne gelen Fenerbahçe kafilesi, otele yerleşti. Kafileyi karşılamak için yüzlerce taraftar, saatler öncesinde otelin önüne geldi.

FUTBOLCULAR, GÖRME ENGELLİ MÜEZZİNİ KIRMADI

Doğuştan yüzde 90 görme engelli müezzin Hüseyin Özkan da o taraftarların arasındaydı. Fenerbahçe’nin geleceğini duyan görme engelli müezzin, büyük heyecan içerisinde Fenerbahçe Takımının İdari Menajeri Volkan Ballı’nın yardımı ile Fenerbahçeli oyuncularla buluşarak, oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdi.

"YAĞMURDA, ÇAMURDA, SOĞUKTA MAÇLARDAYDIM"

Özkan, yaptığı açıklamada, “Doğuştan Fenerbahçeliyim. İstanbul’da oturuyordum daha öncesinde de Kadıköy’de birçok maça gidiyordum. Sabah 06.00’da bilet almak için sıraya giriyordum. Yağmurda çamurda yanında olduk diyorlar ya hakikaten ben yağmurda çamurda soğukta maça gittim. Grip olduğumda iğne yaptırarak maça gittiğim zamanlar da oldu. Bugün de Kırklareli’ne geldi Fenerbahçemiz, çok mutluyum. Ben de İstanbul’da nasıl bastonumu alıp maça gidiyorsam, bugün de bastonumu aldım oyuncularımızla resim çekildim.”dedi.