Menajer Ahmet Bulut, Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAYA YAKIŞMAYAN BİR BAŞKANDI"

Dursun Özbek'in Galatasaray'a yakışmayan bir başkan olduğunu söyleyen Bulut, "Benim zorlanmadığım ama hayal kırıklığına uğradığım bir başkan var, o da Dursun Özbek. Galatasaray Spor Kulübü’ne yakışmayan bir başkandı bana göre, Galatasaray Başkanı'nın söz verdiği zaman yerine getirmesi lazım."ifadelerini kullandı.

"BEN SEÇİMİ KAZANACAĞIM' DEDİ, KAYBETTİ"

Bulut, "Ben onunla üç tane iş yaptım, bana geldi dedi ki 'Bana yardımcı olur musun? Bruma’yı satar mısın?' dedi. Ben de Bruma’yı 15 milyon euroya sattım ve bedavaya gidecekti. Dedim 'Başkanım benim menajerlik mukavelemi yapalım' dedi ki 'Ahmet çok güzel iş yaptık, başka işlerimiz var. Bitsin onu yapalım'. Feghouli’yi getirdim onlara, 4 buçuk milyon euroya getirdim onu, Belhanda’yı da 18 milyon euroya getirdim, sonra 'haftaya mukavele' diye diye, seçime gitti ve kaybetti. 'Ben seçimi kazanacağım' dedi, kaybetti. Alacağım kaldı."dedi.

"BİR KERE DE BEN KAZIK YİYEYİM"

Durumu Mustafa Cengiz'e anlattığını belirten Bulut, "Ay sonu Mustafa Cengiz Başkan geldi, tabii onun günahı yok. Dedim başkan böyle böyle, dedi bana 'Ya senin gibi profesyonel adam niye mukavele almadı?' Dedim 'Başkanım kusura bakmayın benim karşımda Galatasaray Spor Kulübü Başkanı var, Langaspor Başkanı değil.' Bu benim hayal kırıklığım, bunu da her yerde anlatabilirim. İlk defa kazık yedim, bir kere de ben kazık yiyeyim." şeklinde konuştu.

Menajer Ahmet Bulut Dursun Özbek tarafından kazıklandığını açıkladı VİDEO